3D brýle dinosauři 13,5x8x9,6 cm
Kód produktu: W057425
Slevová skupina: A
- Novinka
3D brýle dinosauři. Rozměry 13,5x8x9,6 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
3D brýle dinosauři. Rozměry 13,5x8x9,6 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W057425 |
| Ean produktu | 8590331047239 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.6 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 87.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 63.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20828 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

