56475NP Bazén s opěradly 229 x 229 x 66 cm
Kód produktu: W156475
Slevová skupina: A
Pohodlný nafukovací bazén INTEX se čtyřmi rohovými sedáky s opěradly a dvěma držáky na nápoj poslouží k příjemnému ovlažení v horkých letních ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Pohodlný nafukovací bazén INTEX se čtyřmi rohovými sedáky s opěradly a dvěma držáky na nápoj poslouží k příjemnému ovlažení v horkých letních dnech! Užijte si vodní radovánky společně s vašimi dětmi v rodinném bazénu! vyrobeno z kvalitního vinylu 0,32 mm vypouštěcí ventil opravná sada součástí balení Objem: 990 l Rozměry: 229 x 229 x 66 cmParametry produktu
| Kód produktu | W156475 |
| Ean produktu | 6941057454757 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 5,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 5.8 kg |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 41.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.7 cm |
| Šířka kartonu: | 27.2 cm |
| Výška kartonu: | 41.6 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05284 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

