57165NP Nafukovací hrací centrum s krokodýlem
Kód produktu: W004261
Slevová skupina: A
- Novinka
Hrací centrum s krokodýlem bude skvělou zábavou pro vaše děti v horkých letních dnech! Zahrnuje klouzačku, slunečník ve tvaru houby, krokodýlka, 2 ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Hrací centrum s krokodýlem bude skvělou zábavou pro vaše děti v horkých letních dnech! Zahrnuje klouzačku, slunečník ve tvaru houby, krokodýlka, 2 rybky na hraní, 1 kruh v designu kachničky a kyblík na rybky. měkké dno bazénu pro větší pohodlí možnost připojení hadice vypouštěcí ventil opravná sada součástí Obsah: vodní skluzavka stínící houba krokodýl (vodní rozstřikovač, který se napojí na zahradní hadici) 2 nafukovací ryby kbelíček a kachnička Rozměry: 201 x 170 x 84 cm Kapacita vody při naplnění do 14 cm: 160l Nosnost: 54 kg Doporučený věk: 2+ Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.Parametry produktu
| Kód produktu | W004261 |
| Ean produktu | 6941057417875 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.8 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.7 cm |
| Šířka kartonu: | 31.7 cm |
| Výška kartonu: | 41.6 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05235 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 3 |
| Země původu: | CN |

