54066 Bazén nafukovací oválný 2.29m x 1.52m x 51cm
Kód produktu: W010665
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
54066 Bazén nafukovací oválný, rozměry bazénku: 229 x 152 x 51 cm, tloušťka stěny: 0,29 mm, hmotnost bazénku: 4,02 kg, doporučený obsah vody: 542 litrůParametry produktu
| Kód produktu | W010665 |
| Ean produktu | 6942138951462 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.9 kg |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.5 cm |
| Šířka kartonu: | 24.0 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04200 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

