56515NP Nafukovací ostrov Frozen
Kód produktu: W005111
Slevová skupina: A
Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Proč se Elsa narodila s kouzelnou mocí? Odpověď ji svůdně volá a zároveň hrozí, že zničí její ledové království. Společně s Annou, Kristoffem, Olafem a Svenem se královna Elsa vydává na nebezpečnou a pozoruhodnou cestu. V pokračování děje pohádky Ledové království 2 musí Elsa doufat, že je mocná dostatečně! Zatímco co tvé oblíbené pohádkové postavičky čelí velkému nebezpečí, ty si můžeš užívat v klidu vodních radovánek s nafukovacím ostrovem s motivem Frozen 2. Velikost: 128 cmParametry produktu
| Kód produktu | W005111 |
| Ean produktu | 6941057417028 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.4 cm |
| Šířka kartonu: | 30.7 cm |
| Výška kartonu: | 25.4 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

