57471NP Nafukovací bazén - akvárium 159 x 159 x 50 cm
Kód produktu: W157471
Slevová skupina: A
Bazén - akvárium. Rozměry 159 x 159 x 50 cm. Kapacita 340L při výšce hladiny 28 cm. vyroben z vinylu o tloušťce 0,28 mm vybaven opravnou ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Bazén - akvárium. Rozměry 159 x 159 x 50 cm. Kapacita 340L při výšce hladiny 28 cm. vyroben z vinylu o tloušťce 0,28 mm vybaven opravnou záplatou v případě poškození Rozměry: 159 x 159 x 50 cm Objem vody při naplnění do výšky 36 cm: 424 l Doporučený věk: od 2 letParametry produktu
| Kód produktu | W157471 |
| Ean produktu | 6941057454719 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.2 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 35.5 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 9.0 cm |
| Šířka balení: | 36.0 cm |
| Výška balení: | 30.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.6 cm |
| Šířka kartonu: | 31.7 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03655 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 3 |
| Země původu: | CN |

