51121 Bazén nafukovací 1,52x51 cm
Kód produktu: W016327
Slevová skupina: A
Bazén Bestway s potiskem moře má 3 nafukovací části. Nafukovací bazén je vyroben z PVC materiálu o síle 0,24 mm (9,6 ga). Montáž tohoto ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bazén Bestway s potiskem moře má 3 nafukovací části. Nafukovací bazén je vyroben z PVC materiálu o síle 0,24 mm (9,6 ga). Montáž tohoto zahradního bazénu je zcela jednoduchá. Stačí nafouknout 3 prstence bazénu, a napustit jej vodou. Vodní kapacita bazénu 152 x 51 cm je 400 litrů. Doporučený věk: od 6 let.Parametry produktu
| Kód produktu | W016327 |
| Ean produktu | 6942138973693 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.5 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 31.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.5 cm |
| Výška kartonu: | 34.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.03048 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 3 |
| Země původu: | CN |

