Produkt byl přidán do oblíbených
58165NP Lehátko surf s držadly
Kód produktu: W158165
Slevová skupina: A
Lehátko s úchyty Léto se pomalu blíží a s ním i čas vodních radovánek. Vodní lehátko s úchyty oceníte jak na dovolené u moře, tak i v bazénu na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Lehátko s úchyty Léto se pomalu blíží a s ním i čas vodních radovánek. Vodní lehátko s úchyty oceníte jak na dovolené u moře, tak i v bazénu na zahradě. Dvě vzduchové komory zajišťují extra pohodlí při vaší zasloužené relaxaci u vody. Lehátko je vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného vinylu. Součástí balení opravná záplata. Rozměry: 112 × 62 cm. 2 varianty: červená, žlutá Vhodné pro děti od 6 let.Parametry produktu
| Kód produktu | W158165 |
| Ean produktu | 6941057451657 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 5.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 20.0 cm |
| Výška balení: | 19.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.6 cm |
| Šířka kartonu: | 39.2 cm |
| Výška kartonu: | 20.6 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03198 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

