Produkt byl přidán do oblíbených
58446NP Bazén Crystal modrý 168x41cm
Kód produktu: W158446
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Nafukovací bazén, velikost: 168 x 38 cm, objem 581 l, výška hladiny 29 cm, 3 vzduchové komory s dvojitým ventilem, opravný setParametry produktu
| Kód produktu | W158446 |
| Ean produktu | 6941057454467 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,900 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.9 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.5 cm |
| Délka balení: | 7.0 cm |
| Šířka balení: | 30.0 cm |
| Výška balení: | 27.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.4 cm |
| Šířka kartonu: | 28.8 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04935 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

