51027 Nafukovací bazén jednobarevný 1,83 m x 33 cm
Kód produktu: W004734
Slevová skupina: A
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Velikost 1,83 m x 33 cm, 3 asst. - zelená, modrá, červená, obsah balení: nafukovací bazén, záplata na opravuParametry produktu
| Kód produktu | W004734 |
| Ean produktu | 6942138915679 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.6 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.5 cm |
| Šířka kartonu: | 25.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.03500 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

