58448NP Nafukovací bazén meloun 168 x 38 cm
Kód produktu: W158448
Slevová skupina: A
Bazén meloun. Rozměry 168 x 38 cm. Kapacita 581 L při výšce hladiny 29 cm. vyroben z vinylu o tloušťce 0,28 mm vybaven opravnou záplatou v ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Bazén meloun. Rozměry 168 x 38 cm. Kapacita 581 L při výšce hladiny 29 cm. vyroben z vinylu o tloušťce 0,28 mm vybaven opravnou záplatou v případě poškození reálné 3D vyobrazení reality Kapacita vody: 581 l Nosnost: 100 kg Rozměry: 168 x 38 cm Doporučený věk: od 2 let Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.Parametry produktu
| Kód produktu | W158448 |
| Ean produktu | 6941057413105 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.8 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.9 cm |
| Šířka kartonu: | 27.7 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

