Produkt byl přidán do oblíbených
58485NP Bazén obdélník - rodinný
Kód produktu: W158485
Slevová skupina: A
Užijte si spolu s dětmi vodní radovánky přímo na vaší zahradě! Nafukovací bazén s motivem podmořského světa poskytuje dostatek místa pro celou ...
Podobné produkty
Popis produktu
Užijte si spolu s dětmi vodní radovánky přímo na vaší zahradě! Nafukovací bazén s motivem podmořského světa poskytuje dostatek místa pro celou rodinu. 3 vzduchové komory vyrobeno z kvalitního vinylu o tloušťce 0,33 mm vypouštěcí ventil součástí je opravný set Objem vody: 1020 l Rozměry: 305 x 183 x 56 cmParametry produktu
| Kód produktu | W158485 |
| Ean produktu | 6941057454856 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 6,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 6.5 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 42.0 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Délka balení: | 11.0 cm |
| Šířka balení: | 46.0 cm |
| Výška balení: | 41.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 24.5 cm |
| Výška kartonu: | 41.9 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04825 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

