Bomby vodní 2 ks 17 cm - Český obal
Kód produktu: W118299
Slevová skupina: A
Vodní zvířátka potěší všechny děti i dospělé. Zvířátka plavou na vodě, lze je použít jako bomby při letních bitkách na zahradě. Srandu si užije ...
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní zvířátka potěší všechny děti i dospělé. Zvířátka plavou na vodě, lze je použít jako bomby při letních bitkách na zahradě. Srandu si užije opravdu celá rodina od nejmenších až po ty největší. V letních dnech je však hlavní, že se i trochu zchladíte. V balení jsou 2 kusy. Varianty: zelená a růžová modrá a oranžová. Velikost: 17 cm Zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W118299 |
| Ean produktu | 8590331182992 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 26.0 cm |
| Šířka balení: | 14.0 cm |
| Výška balení: | 6.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 39.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05148 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

