58883NP Nafukovací sedátko
Kód produktu: W158883
Slevová skupina: A
Nafukovací sedátko s držákem na pití nesmí chybět v žádné výbavě na dovolenou! Dopřej si relax u moře, u vody nebo na zahradě v bazéně! 2 ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací sedátko s držákem na pití nesmí chybět v žádné výbavě na dovolenou! Dopřej si relax u moře, u vody nebo na zahradě v bazéně! 2 vzduchové komory 2 plastová držadla vyrobeno z kvalitního vinylu Velikost: průměr 119 cm Nosnost 100 KgParametry produktu
| Kód produktu | W158883 |
| Ean produktu | 6941057458830 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 10.0 cm |
| Šířka balení: | 24.0 cm |
| Výška balení: | 23.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.8 cm |
| Šířka kartonu: | 27.9 cm |
| Výška kartonu: | 26.3 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03500 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

