59220NP Kruh zvířátko
Kód produktu: W159220
Slevová skupina: A
Nafukovací kruh s motivem roztomilého zvířátka Stačí nafouknout a můžete jít do vody. Motiv: tučňák kačenka plameňák pro děti 3 - 6 let ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací kruh s motivem roztomilého zvířátka Stačí nafouknout a můžete jít do vody. Motiv: tučňák kačenka plameňák pro děti 3 - 6 let Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta/barva nebude skladem, Budeme Vás o této skutečnosti obratem (telefonicky, popř.e-mailem) informovat a nabídneme Vám barvy dostupné nebo se s Vámi dohodneme jak naložit s objednávkou.Parametry produktu
| Kód produktu | W159220 |
| Ean produktu | 6941057452203 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3-6 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 1.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 28.0 cm |
| Délka balení: | 2.0 cm |
| Šířka balení: | 17.0 cm |
| Výška balení: | 30.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.02400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

