Produkt byl přidán do oblíbených
59416NP Bazén Crystal 114 x 25 cm
Kód produktu: W159416
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Objem 167l, 3 komory, rozměr 114 x 25 cmParametry produktu
| Kód produktu | W159416 |
| Ean produktu | 6941057402420 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24m |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 37.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.5 cm |
| Výška kartonu: | 29.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.03400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

