58437NP Intex Bazén nafukovací dinosaurus 1,19x1,09x0,66m
Kód produktu: W025447
Slevová skupina: A
- Výprodej
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
velikost 1,19x1,09x0,66m, objem 68lParametry produktu
| Kód produktu | W025447 |
| Ean produktu | 6941057422640 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Výška výrobku: | 7.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.3 cm |
| Šířka kartonu: | 22.3 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02526 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

