59421NP Nafukovací bazén Ice Pop 122 x 25 cm
Kód produktu: W159421
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
velikost 122 x 25 cm, objem 150 l, 2 vzduchové komory, opravná sadaParametry produktu
| Kód produktu | W159421 |
| Ean produktu | 6941057402406 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 24+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 2.0 cm |
| Šířka výrobku: | 26.5 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Délka balení: | 3.0 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 37.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.5 cm |
| Výška kartonu: | 29.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.03300 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

