Auto dýmící s čerpací stanicí RC na dálkové ovládání 22 cm
Kód produktu: W050884
Slevová skupina: A
Auto dýmící s čerpací stanicí RC na dálkové ovládání. Rozměry auta 22x10x6 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné, zvukové, dýmící efekty. 4xAA do auta, ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto dýmící s čerpací stanicí RC na dálkové ovládání. Rozměry auta 22x10x6 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné, zvukové, dýmící efekty. 4xAA do auta, 2xAAA do ovladače, 3xAA do čerpací stanice nejsou součástí. Čerpací stanice slouží jako nádrž na vodu, která se z ní doplňuje čerpací pistolí (hadicí) do auta do nádržky nad zadním pravým kolem pro následné dýmící efekty. Vložte kartu do čerpací stanice dlouze stiskněte (držte) jedno z tlačítek 30%, 60%, 90% pro čerpání vody. Ovladač - přepínač ON/OFF, světelný dýmící efekty, automatické parkování, zvukové efekty.Parametry produktu
| Kód produktu | W050884 |
| Ean produktu | 8590331033683 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA do auta, 2xAAA do ovladače, 3xAA do čerpací stanice nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 39.2 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 21.7 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 86.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.0 cm |
| Výška kartonu: | 69.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.25516 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

