Auto Hasiči 29cm
Kód produktu: W056361
Slevová skupina: C
Být hasičem záchranářem je snem každého malého kluka. Díky našemu hasičskému aute se děti mohou alespoň na chvíli přenést do světa snů, kde ...
Podobné produkty
Popis produktu
Být hasičem záchranářem je snem každého malého kluka. Díky našemu hasičskému aute se děti mohou alespoň na chvíli přenést do světa snů, kde zvládnou uhasit každý oheň. Hračka podporuje rozvoj dětské fantazie a představivosti.Parametry produktu
| Kód produktu | W056361 |
| Ean produktu | 4019359832138 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 36.5 cm |
| Šířka výrobku: | 24.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | UA |

