Auto kovové 7,5 cm
Kód produktu: W029102
Slevová skupina: A
Auto kovové. Velikost 7,5 cm. Volná kola. 6 variant - modrá, zelená, žlutá, červená, růžová, fialová.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto kovové. Velikost 7,5 cm. Volná kola. 6 variant - modrá, zelená, žlutá, červená, růžová, fialová.Parametry produktu
| Kód produktu | W029102 |
| Ean produktu | 8590331964604 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 73.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12775 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030085 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 288 |
| Balení velké: | 576 |
| Země původu: | CN |

