Auto kovové set 3 ks 7 cm
Kód produktu: W006216
Slevová skupina: A
Doplň svou sbírku autíček o tyto tři dokonalé závoďáky. Postav trať a uspořádej závod u sebe v pokoji. Který z nich dorazí do cíle jako první? ...
Podobné produkty
Popis produktu
Doplň svou sbírku autíček o tyto tři dokonalé závoďáky. Postav trať a uspořádej závod u sebe v pokoji. Který z nich dorazí do cíle jako první? Na výběr máš ze dvou variant: zelené, šedé, červené bílé, žluté, modré Doporučený věk: od 3letParametry produktu
| Kód produktu | W006216 |
| Ean produktu | 8590331910908 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.6 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 57.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 83.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16559 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030085 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 90 |
| Balení velké: | 180 |
| Země původu: | CN |

