Auto terénní RC na dálkové ovládání se skútrem
Kód produktu: W047539
Slevová skupina: A
- Novinka
Auto terénní RC na dálkové ovládání s vodním skútrem na návěsu. Frekvence 27Mhz. Baterie - 3xAA auto, 2xAA ovladač, nejsou součástí balení. 2 varianty - zelená, oranžová.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto terénní RC na dálkové ovládání s vodním skútrem na návěsu. Frekvence 27Mhz. Baterie - 3xAA auto, 2xAA ovladač, nejsou součástí balení. 2 varianty - zelená, oranžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W047539 |
| Ean produktu | 8590331016495 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA auto, 2xAA ovladač |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 63.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.10055 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

