Auto nákladní set 28 cm - český obal
Kód produktu: W050806
Slevová skupina: A
Auto nákladní set 28 cm. Velikost nákladního auta (boxu) 28x11,5 cm. Balení obsahuje náklaďák a 4 ks stavebních strojů. Volná kola.
Podobné produkty
Popis produktu
Auto nákladní set 28 cm. Velikost nákladního auta (boxu) 28x11,5 cm. Balení obsahuje náklaďák a 4 ks stavebních strojů. Volná kola.Parametry produktu
| Kód produktu | W050806 |
| Ean produktu | 8590331032594 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 28.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 29.5 cm |
| Šířka kartonu: | 24.5 cm |
| Výška kartonu: | 29.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02096 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

