Auto nakladač s efekty 21 cm
Kód produktu: W049461
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W049461 |
| Ean produktu | 8590331023233 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 23.5 cm |
| Šířka výrobku: | 10.7 cm |
| Výška výrobku: | 15.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 67.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.5 cm |
| Výška kartonu: | 64.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20959 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

