Produkt byl přidán do oblíbených
Auto RC na dálkové ovládání světle růžové 23 cm
Kód produktu: W037504
Slevová skupina: A
- Výprodej
uto RC na dálkové ovládání. Velikost 23 cm. Frekvence 2.4 GHz. Světelné a zvukové efekty. 3.7V 500mAh bateriový pack součástí, 2xAA do ovladače ...
Podobné produkty
Popis produktu
uto RC na dálkové ovládání. Velikost 23 cm. Frekvence 2.4 GHz. Světelné a zvukové efekty. 3.7V 500mAh bateriový pack součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. Ovladač - Přední tlačítka - pohyb kolmo vlevo a vpravo, tlačítko - světelné efekty, - tlačítko - zvukové efekty, tlačítko - auto (demo).Parametry produktu
| Kód produktu | W037504 |
| Ean produktu | 8590331981106 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V 500mAh bateriový pack součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 30.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 14.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 84.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 58.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15103 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

