43261 Nafukovací lehátko - duhový motýl, 294x193 cm
Kód produktu: W004718
Slevová skupina: A
- Výprodej
Užij si ve vodě spoustu legrace se stylovým lehátkem ve tvaru motýla nebo si dopřej chvilky odpočinku a nech se unášet vlnami! bezpečnostní ...
Podobné produkty
Popis produktu
Užij si ve vodě spoustu legrace se stylovým lehátkem ve tvaru motýla nebo si dopřej chvilky odpočinku a nech se unášet vlnami! bezpečnostní ventil 2 vzduchové komory a držadla vyrobeno z kvalitního vinylu součástí opravná sada Nosnost: 90 kg Rozměry: 294 x 193 cmParametry produktu
| Kód produktu | W004718 |
| Ean produktu | 6942138966879 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Vhodné pro: | Teenagera |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.1 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.04300 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

