Auto svítící kouřící RC na dálkové ovládání 28 cm
Kód produktu: W029005
Slevová skupina: A
Auto závodní RC. Rozměry 28x16x8 cm. Světelné a kouřové efekty. 5 světelných módů. Frekvence 2.4 GHz. Rychlost 12 km/h. Bateriový pack 3.7V 500mah ...
Podobné produkty
Popis produktu
Auto závodní RC. Rozměry 28x16x8 cm. Světelné a kouřové efekty. 5 světelných módů. Frekvence 2.4 GHz. Rychlost 12 km/h. Bateriový pack 3.7V 500mah do auta součástí, 2xAA baterie do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Nabíjení 2 h. Provozní doba 25 min. Dosah 25 m. Přepínač ON/OFF na spodní straně auta. ON/OFF tlačítko mezi páčkami na ovladači. Levé tlačítko na ovladači - kouřové efekty. Pravé tlačítko na ovladači - přepínání světelných módů. Nádržka na vodu na střeše auta. Nádobka na vodu součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W029005 |
| Ean produktu | 8590331963638 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V 500mah do auta součástí, 2xAA baterie ovladač nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 37.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 92.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 59.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20626 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

