Bagr RC na dálkové ovládání 26 cm
Kód produktu: W039792
Slevová skupina: A
Bagr RC na dálkové ovládání. Rozměry 26x9,2x13 cm. Frekvence 40MHz. Manuální otáčení základnou. Dosah 15 m. Tlačítka na ovladači - zvedání a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bagr RC na dálkové ovládání. Rozměry 26x9,2x13 cm. Frekvence 40MHz. Manuální otáčení základnou. Dosah 15 m. Tlačítka na ovladači - zvedání a pokládání nabíracího ramene. Světelné efekty. 3.7V 500mAh bateriový pack do bagru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně bagru.Parametry produktu
| Kód produktu | W039792 |
| Ean produktu | 8590331996001 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V 500mAh bateriový pack do bagru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 76.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.10336 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

