Balónek nafukovací - číslo 7 růžový
Kód produktu: W818482
Slevová skupina: A
Růžový nafukovací balónek se srdíčky ve tvaru čísla je vhodný jako doplněk na narozeninovou párty! Rozměry: 74 x 50 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Růžový nafukovací balónek se srdíčky ve tvaru čísla je vhodný jako doplněk na narozeninovou párty! Rozměry: 74 x 50 cmParametry produktu
| Kód produktu | W818482 |
| Ean produktu | 8590331339396 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.2 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 19.5 cm |
| Šířka výrobku: | 14.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04784 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

