Girlanda Duha 1m
Kód produktu: W008535
Slevová skupina: A
Girlandy jsou pro tento účel přímo jako stvořené. Jsou skvělou dekorací do foto koutku, na zahradní party, dětského pokoje nebo kamkoli jinam. Papírová girlanda s motivem duhy o délce 1 m.
Podobné produkty
Popis produktu
Girlandy jsou pro tento účel přímo jako stvořené. Jsou skvělou dekorací do foto koutku, na zahradní party, dětského pokoje nebo kamkoli jinam. Papírová girlanda s motivem duhy o délce 1 m.Parametry produktu
| Kód produktu | W008535 |
| Ean produktu | 8590331921300 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 21.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02381 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

