Balónek nafukovací - Všechno nejlepší
Kód produktu: W026556
Slevová skupina: A
- Novinka
Balónky nafukovací - všechno nejlepší. Velikost od 30-40 cm dle písmena.
Podobné produkty
Popis produktu
Balónky nafukovací - všechno nejlepší. Velikost od 30-40 cm dle písmena.Parametry produktu
| Kód produktu | W026556 |
| Ean produktu | 8590331957415 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04725 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

