Produkt byl přidán do oblíbených
57141NP Bazén dětský duha 142 x 119 x 84 cm
Kód produktu: W011703
Slevová skupina: A
- Výprodej
Nač se v horkém létě mačkat na koupališti. Nafukovací bazény vám zaručí příjemné osvěžení v pohodlí vašeho domova. Letní vedra pro vás přestanou ...
Podobné produkty
Ke stažení (1)
Popis produktu
Nač se v horkém létě mačkat na koupališti. Nafukovací bazény vám zaručí příjemné osvěžení v pohodlí vašeho domova. Letní vedra pro vás přestanou být problém. Výhodou je také stříška přes bazén, která zvyšuje komfort dítěte a přináší možnost vytvoření stínu přes horké letní poledne. Objem vody: 82 l Výška stěny bazénu: 13 cm Rozměry: 1,42 m x 1,19 m x 84 cm Materiál: VinylParametry produktu
| Kód produktu | W011703 |
| Ean produktu | 6941057413099 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.5 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.4 cm |
| Šířka kartonu: | 27.9 cm |
| Výška kartonu: | 25.1 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03800 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

