54122 Bazén nafukovací 2.51m x 1.68m x 1.02m
Kód produktu: W010669
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
velikost 2.51m x 1.68m x 1.02mParametry produktu
| Kód produktu | W010669 |
| Ean produktu | 6942138914153 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 4,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 4.4 kg |
| Délka výrobku: | 40.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 40.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.5 cm |
| Šířka kartonu: | 29.5 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05100 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 3 |
| Země původu: | CN |

