Produkt byl přidán do oblíbených
51132 Bazén nafukovací s okny 168x168x56cm
Kód produktu: W010768
Slevová skupina: A
- Výprodej
Nafukovací bazén BESTWAY Window 168 x 56 cm. Dětský nafukovací barevný bazén s průhlednými okny po obvodu. Rozměr: 168 x 168 x 56 cm, objem bazénu ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací bazén BESTWAY Window 168 x 56 cm. Dětský nafukovací barevný bazén s průhlednými okny po obvodu. Rozměr: 168 x 168 x 56 cm, objem bazénu při naplnění 75%: 565 litrů. Vypouštěcí ventil, síly stěn a podlahy 0,29 mm. Hmotnost bez vody: 3,5 kg.Parametry produktu
| Kód produktu | W010768 |
| Ean produktu | 6942138973884 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 4,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 4.0 kg |
| Délka výrobku: | 39.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 39.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 41.5 cm |
| Šířka kartonu: | 40.5 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06900 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 3 |
| Země původu: | CN |

