Produkt byl přidán do oblíbených
Intex INTEX 56494NP Bazén Disco
Kód produktu: W015555
Slevová skupina: A
- Výprodej
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W015555 |
| Ean produktu | 6941057454948 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 5,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 5.1 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.9 cm |
| Šířka kartonu: | 30.7 cm |
| Výška kartonu: | 41.9 cm |
| Objem kartonu: | 0.04747 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 2 |
| Země původu: | CN |

