Bburago 1:24 Porsche 718 Boxster oranžová 18-21087
Kód produktu: W007340
Slevová skupina: B
Podobné produkty
Popis produktu
Doplňte svou sbírku Bburago o další skvělé modely aut v měřítku 1:24. Kovový model ze serie Bburago 1:24 Porsche 718 Boxster oranžováParametry produktu
| Kód produktu | W007340 |
| Ean produktu | 4893993210879 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 22.9 cm |
| Šířka výrobku: | 11.4 cm |
| Výška výrobku: | 10.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04096 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030085 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

