Bloček samolepící 27x17 cm
Kód produktu: W016527
Slevová skupina: A
Samolepící bločky, 4 různé druhy.
Podobné produkty
Popis produktu
Samolepící bločky, 4 různé druhy.Parametry produktu
| Kód produktu | W016527 |
| Ean produktu | 8590331936731 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 57.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07712 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 408 |
| Země původu: | CN |

