Bloky měkké - Číslice 10 ks 32 x 32 cm
Kód produktu: W118620
Slevová skupina: A
- Výprodej
Měkké bloky - Číslice. 10 ks v balení. Rozměry jednoho kusu 32 x 32 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Měkké bloky - Číslice. 10 ks v balení. Rozměry jednoho kusu 32 x 32 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W118620 |
| Ean produktu | 8590331186204 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.5 cm |
| Výška výrobku: | 31.5 cm |
| Délka balení: | 10.0 cm |
| Šířka balení: | 32.0 cm |
| Výška balení: | 32.0 cm |
| Délka kartonu: | 108.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 65.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.22100 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030069 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | MY |

