Bloky měkké - Počítání 10 ks
Kód produktu: W118630
Slevová skupina: A
- Výprodej
Měkké bloky PUZZLE slouží jako malé dětské hřiště v pokoji i jako pomůcka pro rozpoznávání čísel. Měkké bloky jsou oblíbenou osvědčenou hračkou ...
Podobné produkty
Popis produktu
Měkké bloky PUZZLE slouží jako malé dětské hřiště v pokoji i jako pomůcka pro rozpoznávání čísel. Měkké bloky jsou oblíbenou osvědčenou hračkou pro kluky i holčičky. Počet v balení: 10 ks Velikost jednoho pole: 30x30cm Doporučený věk: od 10 měsícůParametry produktu
| Kód produktu | W118630 |
| Ean produktu | 8590331186303 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 32.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 10.0 cm |
| Šířka balení: | 32.0 cm |
| Výška balení: | 32.0 cm |
| Délka kartonu: | 109.3 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 65.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.22100 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030069 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | MY |

