Bloky měkké - Sova a slon 9 ks 32x32 cm
Kód produktu: W118646
Slevová skupina: B
- Výprodej
PUZZLE bloky rozvíjející kreativitu a logické myšlení. Skvělá hračka do každého dětského pokoje nebo hracího koutku. Seskládáním dílů můžete ...
Podobné produkty
Popis produktu
PUZZLE bloky rozvíjející kreativitu a logické myšlení. Skvělá hračka do každého dětského pokoje nebo hracího koutku. Seskládáním dílů můžete vytvořit pohodlný "koberec", který má výborné tepelně - izolační vlastnosti, tlumí nárazy. při znečištění lze lehce omýt navlhčeným hadříkem vyrobeno z nezávadného plastu, měkké na dotek Počet v balení: 9 ks Velikost jednoho pole: 31 x 31cm Šířka puzzle: 1 cm Doporučený věk: od 10 měsícůParametry produktu
| Kód produktu | W118646 |
| Ean produktu | 8590331186464 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.9 kg |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 32.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 9.0 cm |
| Šířka balení: | 31.0 cm |
| Výška balení: | 31.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.6 cm |
| Výška kartonu: | 63.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11500 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39189000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | MY |

