Měkké puzzle bloky OVOCE 32 cm
Kód produktu: W118622
Slevová skupina: A
- Výprodej
PUZZLE bloky rozvíjející kreativitu a logické myšlení. Skvělá hračka do každého dětského pokoje nebo hracího koutku. Seskládáním dílů můžete ...
Podobné produkty
Popis produktu
PUZZLE bloky rozvíjející kreativitu a logické myšlení. Skvělá hračka do každého dětského pokoje nebo hracího koutku. Seskládáním dílů můžete vytvořit pohodlný "koberec", který má výborné tepelně - izolační vlastnosti, tlumí nárazy. při znečištění lze lehce omýt navlhčeným hadříkem vyrobeno z nezávadného plastu, měkké na dotek Počet v balení: 10 ks Velikost jednoho pole: 30 x 30cm Šířka puzzle: 1 cm Doporučený věk: od 10 měsícůParametry produktu
| Kód produktu | W118622 |
| Ean produktu | 8590331186228 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 10m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 32.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 10.0 cm |
| Šířka balení: | 32.0 cm |
| Výška balení: | 32.0 cm |
| Délka kartonu: | 109.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 65.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.22100 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030069 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | MY |

