Produkt byl přidán do oblíbených
Bomby vodní set 100ks
Kód produktu: W118201
Slevová skupina: A
Balónky na vodu, díky kterým můžete uspořádat parádní vodní bitvu. Set obsahuje 100 ks balonku, naplňovač vody.
Podobné produkty
Popis produktu
Balónky na vodu, díky kterým můžete uspořádat parádní vodní bitvu. Set obsahuje 100 ks balonku, naplňovač vody.Parametry produktu
| Kód produktu | W118201 |
| Ean produktu | 8590331182015 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 24.5 cm |
| Šířka balení: | 23.5 cm |
| Výška balení: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 74.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 102.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 36 ks |
| Objem kartonu: | 0.20380 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 216 |
| Balení velké: | 432 |
| Země původu: | CN |

