Bontempi Dřevěná tamburína 18 x 18 x 4,5 cm assort
Kód produktu: W011528
Slevová skupina: D
- Výprodej
Rozvíjejte hudební sluch a cit Vašeho dítěte již v brzkém věku. Tamburínka s veselým motivem má průměr 18 cm. Hračky, které vydávají zvuk se líbí ...
Podobné produkty
Popis produktu
Rozvíjejte hudební sluch a cit Vašeho dítěte již v brzkém věku. Tamburínka s veselým motivem má průměr 18 cm. Hračky, které vydávají zvuk se líbí každému dítěti. Dětská tamburínka mu navíc umožní seznámit se se světem hudby. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Velikost: 18 x 3 cmParametry produktu
| Kód produktu | W011528 |
| Ean produktu | 047663357140 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 38.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.5 cm |
| Výška výrobku: | 38.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 38.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 15.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.02300 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030055 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

