Kytara s trsátkem 59 cm
Kód produktu: W116971
Slevová skupina: A
Kytara s trsátkem 59 cm. 2 varianty - s texturou, bez textury.
Podobné produkty
Popis produktu
Kytara s trsátkem 59 cm. 2 varianty - s texturou, bez textury.Parametry produktu
| Kód produktu | W116971 |
| Ean produktu | 8590331169719 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 59.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Délka balení: | 23.0 cm |
| Šířka balení: | 60.0 cm |
| Výška balení: | 7.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.5 cm |
| Šířka kartonu: | 43.5 cm |
| Výška kartonu: | 69.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18759 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030055 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

