Bontempi Hudební sada 41,2 x 9,3 x 31 cm
Kód produktu: W011497
Slevová skupina: D
- Výprodej
Hudební sada pro malé muzikanty. Rozvíjej svůj hudební cit a připrav si pro rodiče vystoupení, kde předvedeš svou šikovnost! Obsah balení: ...
Podobné produkty
Popis produktu
Hudební sada pro malé muzikanty. Rozvíjej svůj hudební cit a připrav si pro rodiče vystoupení, kde předvedeš svou šikovnost! Obsah balení: buben 2 paličky tamburína s činely mikrofon 2 kastaněty 2 rumba koule Doporučený věk: 3+Parametry produktu
| Kód produktu | W011497 |
| Ean produktu | 047663291437 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 41.2 cm |
| Šířka výrobku: | 9.3 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.5 cm |
| Šířka kartonu: | 33.8 cm |
| Výška kartonu: | 43.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.08601 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030055 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

