Mikrofon se světelnými efekty 20 cm
Kód produktu: W007394
Slevová skupina: A
Nezbytná výbava pro každého špiona. Změň svůj hlas k nepoznání, aby tě nikdo nepoznal. Měnič hlasu patří k povinné výbavě každého agenta. Na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nezbytná výbava pro každého špiona. Změň svůj hlas k nepoznání, aby tě nikdo nepoznal. Měnič hlasu patří k povinné výbavě každého agenta. Na výběr máš ze 3 hlasů - normální, zkreslený, robotický. Ovládat můžeš také hlasitost a výšku hlasu. Odnímatelný reproduktor. ON/OFF spínač. Doporučený věk: od 8 letParametry produktu
| Kód produktu | W007394 |
| Ean produktu | 8590331916979 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.5 cm |
| Šířka kartonu: | 30.5 cm |
| Výška kartonu: | 28.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03800 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

