Brouk RC na dálkové ovládání 13 cm
Kód produktu: W007644
Slevová skupina: A
- Výprodej
Nasaď do boje robota a staň se neporazitelným! Robot je na setrvačník a bude tvým věrným přítelem doma i na cestách! Kterého si vybereš? ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nasaď do boje robota a staň se neporazitelným! Robot je na setrvačník a bude tvým věrným přítelem doma i na cestách! Kterého si vybereš? Velikost 22 cm. Vydává světelné a zvukové efekty. Příslušenství - puška a štít. Horní polovina těla rotuje o 360°. Doporuřený věk: od 6 let 3xAA, není součástí. Podržení obou tlačítek zároveň na dobu 3 vteřin spustí demo. Výdrž 20 min, dosah 10 m. Doporučený věk: 6 let Brouk 3 x AG13, ovladač 3xAG13, 6 baterií součástí balení. A,B,C přepínač frekvencí.Parametry produktu
| Kód produktu | W007644 |
| Ean produktu | 8590331918706 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Školáka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | mravenec - 3xAG13, ovladač - 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 24.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.6 cm |
| Výška výrobku: | 5.4 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 41.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06675 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

