Bryndák silikonový New Baby hnědý 28cm
Kód produktu: W049146
Slevová skupina: C
"Pomocník, který spojí styl a funkčnost – dětský silikonový bryndák New Baby Trendy. V elegantní olivově zelené barvě se dokonale hodí k jakékoli ...
Podobné produkty
Popis produktu
"Pomocník, který spojí styl a funkčnost – dětský silikonový bryndák New Baby Trendy. V elegantní olivově zelené barvě se dokonale hodí k jakékoli příležitosti. Je navržen tak, aby zpříjemnil krmení vašeho děťátka a zároveň usnadnil život rodičům. Bryndák je vyroben ze 100% zdravotně nezávadného silikonu bez BPA, který je příjemný na dotek a bezpečný pro nejmenší. Díky nastavitelnému zapínání se snadno přizpůsobí růstu dítěte, a jeho rozměry (28 × 22 cm) zajišťují, že oblečení zůstane vždy čisté.Parametry produktu
| Kód produktu | W049146 |
| Ean produktu | 8596164164624 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 1.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 17 |
| Země původu: | CN |

