Bublifuk deštník 30 ml 15 cm
Kód produktu: W027635
Slevová skupina: A
- Výprodej
Bublifuk deštník. Objem 30 ml. Velikost 15 cm. 24 ks display box. 4 varianty - zelená, žlutá, růžová, modrá.
Podobné produkty
Popis produktu
Bublifuk deštník. Objem 30 ml. Velikost 15 cm. 24 ks display box. 4 varianty - zelená, žlutá, růžová, modrá.Parametry produktu
| Kód produktu | W027635 |
| Ean produktu | 8590331959211 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 4.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 20.0 cm |
| Šířka balení: | 13.0 cm |
| Výška balení: | 15.5 cm |
| Délka kartonu: | 61.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.07808 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 432 |
| Země původu: | CN |

